Depilan Ladies & Men krema za intimno depilacijo in negovalna krema, 105 ml

Nežno odstranjevanje dlačic in nega za gladek občutek na koži

Novosti!

€ 7,49

(€ 71,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 105 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • nežno odstranjevanje dlačic na intimnem predelu
  • negovalna krema s 3-fazno zaščito

Pogosto naročeno skupaj z Veet Men set za depilacijo intimnega predela , 150 ml

Depilan Ladies & Men krema za intimno depilacijo in negovalna krema, 105 ml € 7,49 (€ 71,33 / l)
Veet Men set za depilacijo intimnega predela , 150 ml € 10,49 (€ 69,93 / l)
Skupna cena: € 17,98
Opis

Intimna depilacijska in negovalna krema Ladies in Men znamke Depilan je primerna za vse tipe ženske in moške kože ter namenjena nežnemu odstranjevanju dlak na intimnem predelu. Komplet združuje nežno nego z gladkim občutkom na koži.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Nežno odstranjevanje dlak: Nežno odstrani neželene dlačice na intimnem predelu, ponovno rastoče dlačice pa so mehke in brez strnišča.
  • Trifazna zaščita: Negovalna krema po uporabi neguje kožo s probiotičnim mlečnim kompleksom.
  • Praktičen komplet: Vsebuje intimno depilacijsko kremo, negovalno kremo in gobico za celovito uporabo.

Št. izd.: MUE-4071702
Vsebina: 105 ml
EAN: 9005356008398
Št.-Proizvajalca: 4071702
Blagovne znamke: Depilan
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Depilacijska krema

Aqua, Urea, Potassium Thioglycolate, Steareth 2, Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Peg-8 Distearate, Calcium Hydroxide, Steareth-21, Parfum, Cyclohexasiloxane, Potassium Hydroxide, Cetyl Alcohol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Disodium Edta

Negovalna krema

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearylalcohol, Cetearyl Glucoside, Hydroxyethyl Cellulose, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Echium Plantagineum Seed Oil, Bifida Ferment Lysate, Lactis Proteinum, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Lactose, Coco Glycerides, Cetyl Palmitate, Octyldodecanol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Depilan Ladies & Men krema za intimno depilacijo in negovalna krema