Depilan Krema za depilacijo sensitive skin, 100 ml

Nežno odstranjevanje dlačic z rok in nog

Novosti!

€ 4,09

(€ 40,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo kožo
  • nega z mandljevim oljem in pantenolom
  • dlje gladka koža kot po britju

Pogosto naročeno skupaj z Veet Men set za depilacijo intimnega predela , 150 ml

Depilan Krema za depilacijo sensitive skin, 100 ml € 4,09 (€ 40,90 / l)
Veet Men set za depilacijo intimnega predela , 150 ml € 10,49 (€ 69,93 / l)
Skupna cena: € 14,58
Opis

Depilacijska krema sensitive skin znamke Depilan omogoča nežno odstranjevanje dlak z občutljive kože na rokah in nogah. Negovalna formula z mandljevim oljem in pantenolom omogoča preprosto uporabo in dolgotrajen rezultat.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za občutljivo kožo: Posebej razvita za nežno uporabo na rokah in nogah.
  • Negovalna formula: Z mandljevim oljem in pantenolom.
  • Dolgotrajen rezultat: Rezultat traja do 2-krat dlje kot pri uporabi britvice.
  • Preprost nanos: Omogoča preprosto uporabo in ima prijeten vonj.

Št. izd.: MUE-4071700
Vsebina: 100 ml
EAN: 9005356020864
Št.-Proizvajalca: 4071700
Blagovne znamke: Depilan
Tip kože: za vsak tip kože
Sestavine (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Potassium Thioglycolate, Urea, Ceteareth-20, Decyl Oleate, Calcium Hydroxide, Parfum, Sodium Hydroxyde, Sodium Gluconate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Panthenol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol (Vitamin E)

Pravne informacije
Proizvajalec: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Avstrija, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Depilan Krema za depilacijo sensitive skin

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder