Dejan Garz The Foundation maska za lase, 200 ml

Izjemno svilnato razčesavanje in nadzor nad Frizz učinkom za vaše lase

Novosti!

€ 9,99

(€ 49,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vsakodnevno uporabo
  • izjemno svilnato razčesavanje in nega
  • nadzor nad Frizz učinkom in krepilna nega

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Dejan Garz The Foundation maska za lase, 200 ml € 9,99 (€ 49,95 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 25,78
Opis

Maska za lase The Foundation znamke Dejan Garz je nega za vsakodnevno uporabo, ki lasem daje prožnost in poskrbi za svilnato lažje razčesavanje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Svilnato lažje razčesavanje: Olajša česanje in zagotavlja zanesljiv nadzor nad Frizz.
  • Negovalna formula: Vsebuje dva osnovna Conditionerja in dva silikona za prožne lase.
  • Prožnejši lasje: Formula s kokosovim oljem in lavrinsko kislino poskrbi za prožnejši in odpornejši občutek las.

Št. izd.: MUE-DGH-1329-00014
Vsebina: 200 ml
EAN: 4262505740010
Št.-Proizvajalca: DGH-1329-00014
Blagovne znamke: Dejan Garz
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Masko previdno vtrite v vlažne lase. Po nekaj minutah delovanja masko temeljito sperete z vodo.
Pravne informacije
Proizvajalec: Dejan Garz Hair Care GmbH, Weidenallee 10c, 20357, Hamburg, Nemčija, info@dejangarz.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dejan Garz The Foundation maska za lase

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder