Dejan Garz The Foundation Leave-In Serum, 100 ml

Lahka intenzivna nega in zdrav sijaj

Novosti!

€ 9,99

(€ 99,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • hranilna Leave-In nega
  • daje zdrav sijaj

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Dejan Garz The Foundation Leave-In Serum, 100 ml € 9,99 (€ 99,90 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 25,78
Opis

The Foundation Leave-In Serum znamke Dejan Garz je hranilni serum za lase za vse tipe las, ki jim daje sijaj, ne da bi jih obtežil.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za vse tipe las: Idealen za vsakodnevno nego, zlasti za tanke in kodraste lase.
  • Lahka formula: Neguje, ne da bi lase obtežila.
  • Negovalne sestavine: Vsebuje lahek silikonski kompleks, olja in vlažilne sestavine za sijaj.

Navodilo za uporabo: Kot Leave-In nego pustite v laseh in ne izpirajte.


Št. izd.: MUE-DGH-1329-00004
Vsebina: 100 ml
EAN: 4270004570137
Št.-Proizvajalca: DGH-1329-00004
Blagovne znamke: Dejan Garz
Tip las: tanki lasje, vsi tipi las, kodrasti lasje
Pravne informacije
Proizvajalec: Dejan Garz Hair Care GmbH, Weidenallee 10c, 20357, Hamburg, Nemčija, info@dejangarz.de

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Dejan Garz The Foundation Leave-In Serum