CV - Cadea Vera Clear Azulen Overnight Paste, 15 ml

Ciljna posebna nega čez noč za čist občutek na koži

Novosti!

€ 2,69 € 2,99 -10%

(€ 179,33 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 15 ml

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do sreda, 7. oktober, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za kožo, nagnjeno k nepravilnostim
  • z azulenom, cinkom in oljem iz skrilavca
  • brez silikonov in parabenov

Pogosto naročeno skupaj z Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml

CV - Cadea Vera Clear Azulen Overnight Paste, 15 ml € 2,69 (€ 179,33 / l)
Jean&Len Eksotični gel za prhanje mango/avokado, 250 ml € 2,79 (€ 11,16 / l)
Skupna cena: € 5,48
Opis

Clear Anti-Pickel Azulen Overnight Paste znamke CV - Cadea Vera je posebna nega za kožo, nagnjeno k nepravilnostim, namenjena ciljni uporabi čez noč. Zjutraj poskrbi za občutek očiščene in negovane kože.

Vsi poudarki na enem mestu:

  • Ciljna nega: Omogoča točkovni nanos na posamezne predele kože.
  • Negovalna formula: Vsebuje azulen, cink in skrilavčevo olje.
  • Premišljena formula: Izdelana brez silikonov, parabenov in sintetičnih barvil.
  • Nočna uporaba: Namenjena uporabi čez noč za občutek očiščene kože zjutraj.

Navodilo za uporabo: Zvečer po čiščenju preprosto nanesite na želene predele, pustite delovati čez noč in zjutraj sperite.


Št. izd.: MUE-490726
Vsebina: 15 ml
EAN: 4053776002330
Št.-Proizvajalca: 490726
Blagovne znamke: CV - Cadea Vera
Tip kože: nečista koža
Sestavine (INCI)

Aqua, Zinc Oxide, Isohexadecane, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Talc, Alcohol Denat, Sorbitan Oleate, Sucrose Distearate, Panthenol, Cera Microcristallina, Ethylhexyl Stearate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Ictasol, Magnesium Sulphate, Salicylic Acid, Allantoin, Aluminum/Magnesium Hydroxide Stearate, Potassium Sorbate, Guaiazulene, Limonene, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Pantolactone, Glyceryl Stearate, Sodium Sulfate, Glyceryl Oleate, Citric Acid

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Nemčija, www.femia.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek CV - Cadea Vera Clear Azulen Overnight Paste

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder