Clearasil Gel za umivanje za čiščenje por, 200 ml

Temeljito čiščenje obraza in matiran videz kože

Novosti!

€ 7,99

(€ 39,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • za kožo z nepravilnostmi
  • temeljito čisti zamašene pore
  • matira kožo in pomaga preprečevati nastanek nepravilnosti

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Clearasil Gel za umivanje za čiščenje por, 200 ml € 7,99 (€ 39,95 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 12,48
Opis

Čistilni gel za pore znamke Clearasil je namenjen vsakodnevni negi kože, nagnjene k nepravilnostim. Temeljito očisti pore ter pomaga ohranjati čist in matiran videz kože.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Čiščenje por: Temeljito očisti pore in pomaga odstraniti nakopičene nečistoče.
  • Za kožo z nepravilnostmi: Pomaga ohranjati pore čiste ter zmanjšati videz kožnih nepravilnosti in ogrcev.
  • Matirajoč učinek: Matira kožo za čistejši videz.
  • Izboljšan videz kože: Pomaga zmanjšati videz rdečice na obrazu.

Varnostno opozorilo: Izogibajte se stiku z očmi.


Št. izd.: MUE-30313
Vsebina: 200 ml
EAN: 4002448044116
Št.-Proizvajalca: 30313
Blagovne znamke: Clearasil
Uporaba: Nanesite na vlažno kožo obraza in nežno razmažite. Nato temeljito sperite z vodo.
Sestavine (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Salicylic Acid, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Chloride, Laureth-4, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-43, Parfum, Lavandula Stoechas Extract, Helichrysum Italicum Extract, Cistus Monspeliensis Extract (Cisto), Sodium Hydroxyde, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, CI 42090

Pravne informacije
Proizvajalec: Reckitt Benckiser Deutschland GmbH, Darwinstraße 2-4, 69115, Heidelberg, Nemčija, www.reckitt.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Clearasil Gel za umivanje za čiščenje por

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder