Clairol Professional colorstrong barva za lase 8/1 pepelnato blond, 199 ml

Permanentna barva za lase za sijoč barvni rezultat doma

Novosti!

€ 9,99

(€ 50,20 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 199 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • primerno za vse tipe las
  • brez amoniaka in z AHA-Bonding
  • večdimenzionalen pepelnato blond odtenek

Pogosto naročeno skupaj z milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Clairol Professional colorstrong barva za lase 8/1 pepelnato blond, 199 ml € 9,99 (€ 50,20 / l)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / l)
Skupna cena: € 36,48
Opis

Trajna barva za lase colorstrong 8/1 Aschblond znamke Clairol Professional je primerna za vse tipe las ter zagotavlja večdimenzionalen in sijoč barvni rezultat. Njena formula ne vsebuje amoniaka in omogoča preprosto uporabo doma.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Brez amoniaka: Nežnejša formula poskrbi za živahen barvni rezultat.
  • Vgrajen Bonding sistem: Trije usklajeni negovalni koraki z AHA podpirajo strukturo las pred barvanjem, med njim in po njem.
  • Zanesljivo prekrivanje: Color Creme poskrbi za enakomerno prekrivanje sivih las in večplastne odseve.
  • Celovit komplet: Vsebuje Primer, Color Creme, razvijalec, negovalni zaključek in zaščitne rokavice za domačo uporabo.

Navodilo za uporabo: Uporaba poteka v treh korakih: Primer pripravi notranjo strukturo las, nato nanesite Color Creme, zaključna nega pa pomaga zapečatiti barvni rezultat.


Št. izd.: MUE-99350191719
Vsebina: 199 ml
EAN: 4068359144321
Št.-Proizvajalca: 99350191719
Blagovne znamke: Clairol Professional
Tip las: vsi tipi las
Sestavine (INCI)

Bonding primer z AHA

Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Quaternium-80, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Phenoxyethanol, Malic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium Edta, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate

Permanentna barvna krema z AHA

Aqua, Propylene Glycol, Ethanolamine, Cetearylalcohol, 2-Methoxymethyl-P-Phenylenediamine, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, 2-Amino-5-Ethylphenol Hcl, Dicetyl Phosphate, M-Aminophenol, Hydroxyethyl-3,4-Methylenedioxyaniline Hcl, Sodium Sulfite, Ceteth-10 Phosphate, Steareth-200, Ascorbic Acid, Parfum, N,n-Bis(Carboxymethyl)-, N,n-Bis(2-Hydroxyethyl)-P-Phenylenediamine Sulfate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Citric Acid, Disodium Edta, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, Sodium Metasilicate

Razvijalec

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Ceteareth-25, Salicylic Acid, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid

Bonding nega z AHA

Aqua, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Malic Acid, Glutamic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Edta, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinon, Ascorbic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite

Barve za lase – pomembne informacije in opozorila

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Clairol Professional colorstrong barva za lase 8/1 pepelnato blond

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder