Clairol Professional colorstrong barva za lase 6/0 temno blond, 199 ml

Večdimenzionalen barvni rezultat in zanesljivo prekrivanje sivih las

Novosti!

€ 9,99

(€ 50,20 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 199 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • z AHA Bonding sistemom in brez amoniaka
  • zanesljivo prekrivanje sivih las

Pogosto naročeno skupaj z milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Clairol Professional colorstrong barva za lase 6/0 temno blond, 199 ml € 9,99 (€ 50,20 / l)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / l)
Skupna cena: € 36,48
Opis

Trajna barva za lase colorstrong 6/0 Dunkelblond znamke Clairol Professional je primerna za vse tipe las ter zagotavlja večdimenzionalen, večplasten in sijoč barvni rezultat. Omogoča zanesljivo prekrivanje sivih las in ne vsebuje amoniaka.

Vse prednosti na enem mestu:

  • AHA Bonding sistem: Vsebuje alfa-hidroksi kislino v vseh 3 korakih uporabe in podpira strukturo las med barvanjem.
  • Brez amoniaka: Formula brez amoniaka za sijoč in večdimenzionalen barvni rezultat.
  • Zanesljivo prekrivanje sivih las: Primerna za vse tipe las in zagotavlja zanesljivo prekrivanje sivih las.
  • Zapečatenje barve: Priložena Bonding nega pomaga zapečatiti barvo v laseh.
  • Odsevni pigmenti: Poskrbijo za večplasten in sijoč zaključek.

Št. izd.: MUE-99350191715
Vsebina: 199 ml
EAN: 4068359144284
Št.-Proizvajalca: 99350191715
Blagovne znamke: Clairol Professional
Tip las: vsi tipi las
Sestavine (INCI)

Bonding primer z AHA

Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Quaternium-80, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Phenoxyethanol, Malic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium Edta, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate

Permanentna barvna krema z AHA

Aqua, Propylene Glycol, Ethanolamine, Cetearylalcohol, 2-Methoxymethyl-P-Phenylenediamine, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, 2-Amino-5-Ethylphenol Hcl, Dicetyl Phosphate, M-Aminophenol, Hydroxyethyl-3,4-Methylenedioxyaniline Hcl, Sodium Sulfite, Ceteth-10 Phosphate, Steareth-200, Ascorbic Acid, Parfum, N,n-Bis(Carboxymethyl)-, N,n-Bis(2-Hydroxyethyl)-P-Phenylenediamine Sulfate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Citric Acid, Disodium Edta, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, Sodium Metasilicate

Razvijalec

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Ceteareth-25, Salicylic Acid, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid

Bonding nega z AHA

Aqua, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Malic Acid, Glutamic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Edta, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinon, Ascorbic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite

Barve za lase – pomembne informacije in opozorila

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Clairol Professional colorstrong barva za lase 6/0 temno blond

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder