Clairol Professional colorstrong barva za lase 5/0 svetlo rjava, 199 ml

Večdimenzionalen barvni rezultat in sijoč videz doma

Novosti!

€ 9,99

(€ 50,20 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 199 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • vgrajen sistem Bonding z AHA
  • 100 % prekrivanje sivih las in brez amoniaka

Pogosto naročeno skupaj z milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Clairol Professional colorstrong barva za lase 5/0 svetlo rjava, 199 ml € 9,99 (€ 50,20 / l)
milk_shake Creative Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) € 26,49 (€ 27,88 / l)
Skupna cena: € 36,48
Opis

Trajna barva za lase colorstrong 5/0 Hellbraun znamke Clairol Professional je namenjena domači uporabi in primerna za vse tipe las. Formula brez amoniaka zagotavlja večdimenzionalen barvni rezultat in lasem daje sijoč videz.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Bonding sistem z AHA: Podpira lase pri vsakem koraku uporabe.
  • 100 % prekrivanje sivih las: Omogoča zanesljivo in trajno prekrivanje sivih las.
  • Obsežen komplet: Vsebuje Bonding Primer, Color Creme, razvijalec, Bonding nego in par rokavic.
  • Odsevni pigmenti: Poskrbijo za večdimenzionalen barvni rezultat.
  • Nežna formula: Omogoča trajno barvanje popolnoma brez amoniaka.

Navodilo za uporabo: Bonding Primer uporabite za pripravo strukture las, nato nanesite Color Creme z razvijalcem in rezultat zapečatite z Bonding nego.


Št. izd.: MUE-99350191713
Vsebina: 199 ml
EAN: 4068359144260
Št.-Proizvajalca: 99350191713
Blagovne znamke: Clairol Professional
Tip las: vsi tipi las
Sestavine (INCI)

Bonding primer z AHA

Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Quaternium-80, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Phenoxyethanol, Malic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium Edta, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate

Permanentna barvna krema z AHA

Aqua, Propylene Glycol, Ethanolamine, 2-Methoxymethyl-P-Phenylenediamine, Cetearylalcohol, Resorcinol, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Citric Acid, Sodium Sulfite, Dicetyl Phosphate, Ascorbic Acid, Parfum, Ceteth-10 Phosphate, Steareth-200, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, 2-Methylresorcinol, Disodium Edta, Hydroxyethyl-3,4-Methylenedioxyaniline Hcl, M-Aminophenol, 1-Naphthol, Sodium Metasilicate, N,n-Bis(Carboxymethyl)-, N,n-Bis(2-Hydroxyethyl)-P-Phenylenediamine Sulfate

Razvijalec

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Ceteareth-25, Salicylic Acid, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid

Bonding nega z AHA

Aqua, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Malic Acid, Glutamic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Edta, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinon, Ascorbic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite

Barve za lase – pomembne informacije in opozorila

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Clairol Professional colorstrong barva za lase 5/0 svetlo rjava

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder