Catrice Stronger Than Ever Nail Hardener, 10,50 ml

Krepilna nega za odporne in gladke nohte

€ 2,65 € 2,99 -11%

(€ 252,38 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10,50 ml

Na zalogi od 19. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 20. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za lomljive in krhke nohte
  • z izvlečkom semen zelene in glikolno kislino
  • hitro sušeče in prozorno

Pogosto naročeno skupaj z Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer, 016 - Don't Bite The Apple (10,50 ml)

Catrice Stronger Than Ever Nail Hardener, 10,50 ml € 2,65 (€ 252,38 / l)
Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer, 016 - Don't Bite The Apple (10,50 ml) € 1,54 (€ 146,67 / l)
Skupna cena: € 4,19
Opis

Stronger Than Ever Nail Hardener znamke Catrice je utrjevalec nohtov, ki pomaga okrepiti nohte ter zmanjšati njihovo krhkost, cepljenje in lomljenje.

Vse prednosti na kratko:

  • Krepilna formula: Pomaga okrepiti nohte ter zmanjšati krhkost, cepljenje in lomljenje.
  • Negovalne sestavine: Vsebuje izvleček semen zelene in glikolno kislino.
  • Preprost zaključek: Hitro sušeča se prosojna tekstura daje sijoč in gladek zaključek.
  • Vsestranska uporaba: Uporabljate ga lahko kot krepilno nego ali podlak.

Št. izd.: MUE-954156
Vsebina: 10,50 ml
EAN: 4059729541567
Št.-Proizvajalca: 954156
Blagovne znamke: Catrice
Sestavine (INCI)

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentylglycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Malic Acid, Apium Graveolens (Celery) Seed Extract, Tocopherol (Vitamin E), Glycolic Acid, Aqua, N-Butyl Alcohol, Gluconolactone, Isopropanol, Etocrylene, Lactic Acid, CI 60725 (Violet 2)

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Nemčija, cosnova.com/de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Catrice Stronger Than Ever Nail Hardener

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder