Bugatti unlimited amber for him toaletna voda, 100 ml

Moška začimbna dišava s toplim in svežim značajem

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • moška začimbna dišavna kompozicija
  • veganska formulacija

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti unlimited amber for him toaletna voda, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 44,48
Opis

Toaletna voda unlimited amber for him znamke Bugatti je moška toaletna voda z moško začimbno dišavo. Njena kompozicija združuje topel in svež značaj za samozavesten nastop.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Dišavni profil: Združuje topel in svež značaj z moško začimbno noto.
  • Veganska formula: Izdelana z vegansko formulacijo.
  • Srčna nota: Vsebuje note mete, ingverja in sivke.
  • Osnovna nota: Zaokrožena z notami vetiverja, hrastovega mahu in cedrovine.
  • Praktična uporaba: Na voljo v steklenički z razpršilnikom za preprosto nanašanje.

Št. izd.: MUE-41516
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395415166
Št.-Proizvajalca: 41516
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti unlimited amber for him toaletna voda

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder