Bugatti Signature Petrol toaletna voda, 100 ml

Izrazita dišava z lesno-začimbno noto za vsak dan

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • lesno-začimbni značaj dišave
  • veganska formulacija

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Signature Petrol toaletna voda, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 44,48
Opis

Signature Petrol toaletna voda znamke Bugatti je toaletna voda z lesno-začimbnim značajem.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Lesno-začimben vonj: Združuje zgornje note grenivke in limone s srčnimi notami cedrovine, vijolice, koriandra in kašmirja ter osnovnimi notami stiraksa, pačulija, jantarja in labdanuma.
  • Veganska formula: Ne vsebuje sestavin živalskega izvora.
  • Privlačna zasnova: Toaletna voda je na voljo v elegantni steklenički.

Št. izd.: MUE-40215
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395402159
Št.-Proizvajalca: 40215
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti Signature Petrol toaletna voda