Bugatti Performance Intense Black toaletna voda, 100 ml

Izrazit značaj dišave z lesnimi in svežimi notami

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • orientalski in začimbni akordi
  • dolgotrajna dišava za vaš dan

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Performance Intense Black toaletna voda, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 44,48
Opis

Performance Intense Black toaletna voda znamke Bugatti je moška dišava z orientalskim značajem, ki združuje začimbne, sveže in lesne akorde.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Orientalski značaj: Združuje začimbne, sveže in lesne akorde za izrazito dišavno izkušnjo.
  • Zgornja in srčna nota: Začne se s svežino v zgornji noti ter v srčni noti razvije meto, ostre note in kašmir.
  • Topla osnova: Zaključi se z ambro, belim mošusom, usnjem in plemenitimi lesovi.
  • Dolgotrajna: Ponuja dolgotrajno dišavno izkušnjo skozi ves dan.

Št. izd.: MUE-41318
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395413186
Št.-Proizvajalca: 41318
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti Performance Intense Black toaletna voda