Bugatti dynamic move intense parfumska voda, 100 ml

Elegantna dišavna kompozicija za vsako priložnost

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • orientalska dišavna kompozicija
  • dolgotrajno dišavno doživetje

Pogosto naročeno skupaj z Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml

Bugatti dynamic move intense parfumska voda, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
Sir Irish Moos Eau de Toilette, 50 ml € 12,99 (€ 259,80 / l)
Skupna cena: € 32,98
Opis

dynamic move intense parfumska voda znamke Bugatti je parfumska voda za moške z orientalsko dišavno kompozicijo. Odlikuje jo dolgotrajen vonj in je zasnovana za moške.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Orientalska dišavna kompozicija: Ponuja dolgotrajno dišavno izkušnjo za moške.
  • Večplastne dišavne note: Združuje živahno zgornjo noto s srčnimi notami vijolice, pačulija in sivke ter osnovnimi notami vanilje, ambre in sandalovine.
  • Enakomerna porazdelitev: Steklenička z razpršilnikom s pumpico omogoča fin nanos.

Št. izd.: MUE-41219
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395412196
Št.-Proizvajalca: 41219
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti dynamic move intense parfumska voda