Bugatti dynamic move blue toaletna voda, 100 ml

Poživljajoče dišavno doživetje za vsakdan in posebne trenutke

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške in vsakdan
  • citrusno-začimbna dišavna kompozicija
  • dolgotrajna lesna osnovna nota

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti dynamic move blue toaletna voda, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 44,48
Opis

dynamic move blue toaletna voda znamke Bugatti je citrusno-začimbna dišavna kompozicija z morskimi odtenki, primerna za vsakdan in posebne priložnosti.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Zgornja nota: Združuje svežo limono z rahlo toplo ostrino muškatnega oreščka.
  • Srčna nota: Združuje cvetlično sivko, poživljajoč ingver in sladkasto začimbnost tonke.
  • Osnovna nota: Ponuja dolgotrajne lesno-zemeljske note kašmirjevega lesa, karameliziranega mošusa in intenzivne ambre.

Št. izd.: MUE-41217
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395412271
Št.-Proizvajalca: 41217
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti dynamic move blue toaletna voda