Bugatti dynamic move black toaletna voda, 100 ml

Močna dišava za vaš samozavesten nastop

Novosti!

€ 19,99

(€ 199,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za moške
  • orientalsko-lesna nota
  • dolgotrajna osnovna nota

Pogosto naročeno skupaj z bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti dynamic move black toaletna voda, 100 ml € 19,99 (€ 199,90 / l)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / l)
Skupna cena: € 44,48
Opis

dynamic move black toaletna voda znamke Bugatti je orientalsko-lesna dišavna kompozicija za moške. Združuje izrazite dišavne note za sodoben značaj.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Orientalsko-lesna: Združuje skrivnostne in izrazite dišavne note.
  • Začimbna zgornja nota: Združuje pudrasto zelene liste fige in vijolice z ostrino črnega popra ter sadnim ličijem.
  • Aromatična srčna nota: Združuje zeliščno svežo sivko s toplo, vaniljasto tonko in citrusno svežino ingverja.
  • Dolgotrajna osnovna nota: Mehki odtenki kašmirjevega lesa in karameliziranega mošusa se prepletajo s toplim, lesnim jantarjem.

Št. izd.: MUE-41218
Vsebina: 100 ml
EAN: 4051395412189
Št.-Proizvajalca: 41218
Blagovne znamke: Bugatti
Pravne informacije
Proizvajalec: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Nemčija, luxess-group.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bugatti dynamic move black toaletna voda