Blink Žolčno milo, 100 g

Ciljno odstranjevanje madežev s perila

Novosti!

€ 0,89

(€ 8,90 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za pralni in barvno obstojen tekstil
  • za ciljno odstranjevanje madežev
  • preizkušeno žolčno milo za tekstil

Pogosto naročeno skupaj z Dr. Beckmann Odstranjevalec madežev - maščobe in omake, 50 ml

Blink Žolčno milo, 100 g € 0,89 (€ 8,90 / kg)
Dr. Beckmann Odstranjevalec madežev - maščobe in omake, 50 ml € 1,89 (€ 37,80 / l)
Skupna cena: € 2,78
Opis

Žolčno milo znamke Blink je namenjeno ciljnemu odstranjevanju madežev. Primerno je za vse pralne in barvno obstojne tekstilije.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Ciljna obdelava: Idealno za ciljno odstranjevanje madežev.
  • Vsestranska uporaba: Primerno za vse pralne in barvno obstojne tekstilije.

Št. izd.: MUE-5124
Vsebina: 100 g
EAN: 4053776011271
Št.-Proizvajalca: 5124
Blagovne znamke: Blink

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Blink Žolčno milo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder