Blink Osvežilne kroglice za prostor Fresh Cotton, 340 g

Dolgotrajna svežina in nežno sproščanje dišave po vsem domu

Novosti!

€ 1,79

(€ 5,26 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 340 g

Na zalogi od 5. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 6. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za dnevno sobo, kopalnico in vhodni prostor
  • vonj Fresh Cotton
  • neprekinjeno in nežno sproščanje dišave

Pogosto naročeno skupaj z Durance Polnilo za Bouquet "Cvet bombaža", 250 ml

Blink Osvežilne kroglice za prostor Fresh Cotton, 340 g € 1,79 (€ 5,26 / kg)
Durance Polnilo za Bouquet "Cvet bombaža", 250 ml € 20,99 (€ 83,96 / l)
Skupna cena: € 22,78
Opis

Osvežilne kroglice Fresh Cotton znamke Blink so praktičen osvežilec zraka v dekorativni stekleni posodi, ki poskrbi za neprekinjeno sproščanje dišave v bivalnih prostorih, kot so dnevna soba, kopalnica ali vhodni prostor. Oddajajo dolgotrajen vonj Fresh Cotton, ki spominja na sveže oprano perilo.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Vonj Fresh Cotton: Oddaja dolgotrajen vonj po sveže opranem perilu.
  • Neprekinjeno sproščanje: Omogoča stalno in nežno sproščanje dišave v prostoru.
  • Privlačna zasnova: Dekorativna steklena posoda je idealna za dnevno sobo, kopalnico ali vhodni prostor.
  • Preprosta uporaba: Uporabite jih tako, da preprosto odstranite folijo pod pokrovom.

Št. izd.: MUE-2023615
Vsebina: 340 g
EAN: 2200241761328
Št.-Proizvajalca: 2023615
Blagovne znamke: Blink

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Blink Osvežilne kroglice za prostor Fresh Cotton