Biodroga Calm Down Phyto tonik, 200 ml

Nežna priprava na nego in osvežujoč zaključek čiščenja

Novosti!

€ 24,99

(€ 124,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe kože
  • s 5-kratnim Phyto Complex in betainom
  • osvežilna tekstura in nežna nega

Pogosto naročeno skupaj z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

Biodroga Calm Down Phyto tonik, 200 ml € 24,99 (€ 124,95 / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml € 4,49 (€ 89,80 / l)
Skupna cena: € 29,48
Opis

Calm Down Phyto tonik znamke Biodroga nežno zaključi čiščenje obraza in pripravi vašo kožo na nadaljnjo nego. Njegova osvežilna tekstura nežno odstrani zadnje ostanke čistilnih izdelkov in na koži pusti prijeten občutek.

Vse prednosti na kratko:

  • Za vse tipe kože: Primeren je za vsakodnevno uporabo pri vseh tipih kože.
  • Dragocene sestavine: Formula s 5-kratnim Phyto Complex, betainom in prebiotiki.
  • Nežen zaključek: Po čiščenju podpira naravno ravnovesje kože.
  • Nežna formula: Brez parfumov, parabenov, silikonov, mineralnih olj, PEG-ov, barvil, parafinov, sulfatov in sestavin živalskega izvora.

Navodilo za uporabo: Nanesite na vatno blazinico in porazdelite po očiščeni koži.


Št. izd.: MUE-BO90005
Vsebina: 200 ml
EAN: 4086100900057
Št.-Proizvajalca: BO90005
Blagovne znamke: Biodroga
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Razpršite neposredno na obraz in vrat ali nežno porazdelite po koži z vatirano blazinico.
Sestavine (INCI)

Aqua, Pentylene Glycol, Alchemilla Vulgaris Extract[1], Rosa Damascena Flower Extract[1], Utrica Dioica (Nettle) Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hyssopus Officinalis Extract[1], Alpha Glucan Oligosaccharide, Sodium Hyaluronate, Betaine, Phenylethanol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Glycerin, Galactoarabinan, Decyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Citric Acid

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Proizvajalec: Biodroga Cosmetics GmbH, Im Rosengarten 7, 76532, Baden-Baden, Nemčija, www.biodroga.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Biodroga Calm Down Phyto tonik

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder