Batiste Suhi šampon za občutljivo lasišče z nežnim vonjem, 200 ml

Hitra svežina in polnost za vaše lase

Novosti!

€ 4,99

(€ 24,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za občutljivo lasišče
  • z aloe vero in nežno dišavno noto
  • svež videz brez vode

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Batiste Suhi šampon za občutljivo lasišče z nežnim vonjem, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 20,78
Opis

Suhi šampon za občutljivo lasišče z nežnim vonjem znamke Batiste lasem med umivanji v trenutku podari svež videz. Nežna formula je posebej zasnovana za potrebe občutljivega lasišča in poskrbi za prijeten občutek na lasišču.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za občutljivo lasišče: Nežna formula z aloe vero za prijeten občutek na lasišču.
  • Učinkovita osvežitev: Formula z riževim škrobom vpije odvečno maščobo pri lasnih koreninah in ne pušča ostankov.
  • Več polnosti: Lasem podari več oprijema za enostavno oblikovanje.
  • Nežen vonj: V laseh pusti nežen in prijeten vonj.
  • Preprosta uporaba: Omogoča hitro uporabo brez vode.

Št. izd.: MUE-509567
Vsebina: 200 ml
EAN: 5010724004777
Št.-Proizvajalca: 509567
Blagovne znamke: Batiste
Uporaba: Nanesite suhi šampon na korenine las. Po cca. 2 minutah delovanja vmasirajte. Nato pa lase skrtačite in oblikujte po želji.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Batiste Suhi šampon za občutljivo lasišče z nežnim vonjem

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder