Batiste Suhi šampon ALL IN ONE, 200 ml

Svež občutek las in volumen brez umivanja

Novosti!

€ 4,99

(€ 24,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • sadno-svež vonj
  • daje volumen in boljši oprijem

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Batiste Suhi šampon ALL IN ONE, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 20,78
Opis

Suhi šampon ALL IN ONE znamke Batiste poskrbi za občutek čistih in negovanih las brez predhodnega umivanja. Idealen je za osvežitev videza las med umivanji in lažje oblikovanje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Svež videz: Lasem med umivanji podari osvežen videz in vpije odvečno maščobo pri koreninah.
  • Več polnosti: Lasem podari dodaten volumen, oprijem in teksturo.
  • Saden vonj: V laseh pusti prijeten, sadno svež vonj.
  • Nežna formula: Formula med uporabo ne izsuši las.
  • Preprosto oblikovanje: Olajša nadaljnje oblikovanje las.

Št. izd.: MUE-5010724006467
Vsebina: 200 ml
EAN: 5010724006467
Št.-Proizvajalca: 5010724006467
Blagovne znamke: Batiste
Uporaba: Nanesite suhi šampon na korenine las. Po cca. 2 minutah delovanja vmasirajte. Nato pa lase skrtačite in oblikujte po želji.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Batiste Suhi šampon ALL IN ONE