Batiste Hair Benefit Volume 200 ml, 200 ml

Hitra osvežitev in viden volumen za vmes

Novosti!

€ 4,99

(€ 24,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • s kolagenom in keratinom
  • vpija odvečni mastni film

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Batiste Hair Benefit Volume 200 ml, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 20,78
Opis

Hair Benefit Volume znamke Batiste je suhi šampon za vse tipe las, namenjen hitri osvežitvi med umivanji las. Vpija odvečno maščobo in lasem daje čist ter svež občutek.

Vse prednosti na kratko:

  • Vidni volumen: Lasem daje občutek večje polnosti, teksture in oprijemljivosti.
  • Negovalna formula: Vsebuje kolagen za polnejši videz las in keratin.
  • Brez vidnih ostankov: Zlahka se porazdeli po lasnih koreninah in po krtačenju ne pušča vidnih ostankov.
  • Svež vonj: Prispeva k negovanemu videzu las.

Št. izd.: MUE-504964
Vsebina: 200 ml
EAN: 5010724532966
Št.-Proizvajalca: 504964
Blagovne znamke: Batiste
Uporaba: Nanesite suhi šampon na korenine las. Po cca. 2 minutah delovanja vmasirajte. Nato pa lase skrtačite in oblikujte po želji.
Pravne informacije
Proizvajalec: Church&Dwight UK Ltd., Kent, CT19 6PG, Folkestone, Velika Britanija, www.churchdwight.co.uk

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Batiste Hair Benefit Volume 200 ml

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder