Batiste Dry Shampoo za temne lase, 200 ml

Hitra svežina, volumen in oprijemljiva tekstura brez vode

Novosti!

€ 4,99

(€ 24,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • primerno za temne odtenke las
  • z barvnimi pigmenti na osnovi riževega škroba
  • ne pušča belih sledi

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Batiste Dry Shampoo za temne lase, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 20,78
Opis

Dry Shampoo za temne lase znamke Batiste je suhi šampon za vse tipe las temnejših odtenkov, ki vaše lase med umivanji osveži brez vode. Lasem podari tudi volumen in oprijemljivo teksturo za lažje oblikovanje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Za temne odtenke: Vsebuje barvne pigmente za optično prekrivanje lasnega narastka.
  • Brez ostankov: Na laseh ne pušča belih ostankov.
  • Oprijemljiva tekstura: Lasem podari volumen in oprijem za lažje oblikovanje.
  • Na osnovi riževega škroba: Hitro osveži lase brez vode.

Št. izd.: MUE-2-532783
Vsebina: 200 ml
EAN: 5010724527443
Št.-Proizvajalca: 2-532783
Blagovne znamke: Batiste
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Nanesite suhi šampon na korenine las. Po cca. 2 minutah delovanja vmasirajte. Nato pa lase skrtačite in oblikujte po želji.

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Batiste Dry Shampoo za temne lase

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder