Batiste Dry Shampoo Cherry 200 ml, 200 ml

Takojšnja svežina in boljši oprijem las brez vode

Novosti!

€ 4,99

(€ 24,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi od 12. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne torek, 13. oktober

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • s sadnim vonjem češnje
  • daje volumen in boljši oprijem

Pogosto naročeno skupaj z Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml

Batiste Dry Shampoo Cherry 200 ml, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / l)
Plantur Šampon Plantur 39 Phyto-Caffeine Color Blonde, 250 ml € 15,79 (€ 63,16 / l)
Skupna cena: € 20,78
Opis

Dry Shampoo Cherry 200 ml znamke Batiste je suhi šampon za vse tipe las, ki brez vode lasem v trenutku podari občutek svežine in čistoče. Formula s sadnim vonjem češnje pomaga premostiti čas med umivanji, zračno lahka tekstura pa olajša oblikovanje.

Vse prednosti na enem mestu:

  • Uporaba brez vode: Lasem v trenutku podari svež in čist občutek.
  • Več polnosti: Lasem podari vidni volumen in boljši oprijem.
  • Formula z riževim škrobom: Vpije odvečno maščobo pri lasnih koreninah, ne da bi lase izsušila.
  • Za vse tipe las: Primeren je za vse strukture las.
  • Saden vonj češnje: V laseh pusti prijeten vonj.

Št. izd.: MUE-2-532596
Vsebina: 200 ml
EAN: 5010724526798
Št.-Proizvajalca: 2-532596
Blagovne znamke: Batiste
Tip las: vsi tipi las
Uporaba: Nanesite suhi šampon na korenine las. Po cca. 2 minutah delovanja vmasirajte. Nato pa lase skrtačite in oblikujte po želji.

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Batiste Dry Shampoo Cherry 200 ml