AVEO Dezodorant v spreju Gentle Fresh, 200 ml

Zanesljiva svežina in zaščita pred neprijetnim telesnim vonjem

Novosti!

€ 1,49

(€ 7,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do četrtek, 1. oktober, v kolikor naročite do dne torek do 23:59 ure .

Lastnosti in prednosti

  • brez aluminijevih soli
  • osvežilen vonj
  • 24-urna zaščita pred telesnim vonjem

Pogosto naročeno skupaj z AVEO Gel za prhanje "Dobro razpoloženje", 200 ml

AVEO Dezodorant v spreju Gentle Fresh, 200 ml € 1,49 (€ 7,45 / l)
AVEO Gel za prhanje "Dobro razpoloženje", 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / l)
Skupna cena: € 3,78
Opis

Dezodorant v spreju Nežna svežina znamke AVEO zanesljivo ščiti pred neprijetnim telesnim vonjem in poskrbi za občutek svežine. Formula ne vsebuje aluminijevih soli.

Vse prednosti na enem mestu:

  • 24-urna zaščita: Nudi dolgotrajno zaščito pred neprijetnim telesnim vonjem.
  • Brez aluminijevih soli: Formula brez dodanih aluminijevih soli.
  • Osvežilen vonj: Pusti prijeten vonj.

Št. izd.: MUE-VK52549
Vsebina: 200 ml
EAN: 2200311238088
Št.-Proizvajalca: VK52549
Blagovne znamke: AVEO
Tip kože: za vsak tip kože
Uporaba: Razpršite na celotno področje pazduhe z razdalje približno 15 cm. Pustite, da se popolnoma posuši, preden pride v stik z oblačili. Ne uporabljajte na razdraženi koži.
Pravne informacije
Proizvajalec: Vema GmbH & Co. KG, Portnerstraße 84, 86356, Neusäß, Nemčija, vema.net

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek AVEO Dezodorant v spreju Gentle Fresh